Zatmavení skel

Rádi bychom se vám představili. Jsme firma s mnohaletou praxí a bohatými zkušenostmi. Provádíme tónování autoskel. Autofolie Llumar se kterou pracujeme je vysoce kvalitní a i naše práce je vždy dobře odvedená. To vám mohou potvrdit nejen naši spokojení zákazníci. Můžeme se pochlubit 1. a 2. místem v celorepublikové soutěži v instalaci autofolií Llumar. Každá […]

Rádi bychom se vám představili. Jsme firma s mnohaletou praxí a bohatými zkušenostmi. Provádíme tónování autoskel. Autofolie Llumar se kterou pracujeme je vysoce kvalitní a i naše práce je vždy dobře odvedená. To vám mohou potvrdit nejen naši spokojení zákazníci. Můžeme se pochlubit 1. a 2. místem v celorepublikové soutěži v instalaci autofolií Llumar. Každá folie Llumar se skládá z několika vrstev. Vrstvy jsou protisluneční a bezpečnostní.
Autofolie Llumar jsou vysoce odolné a vydrží vám i 10 let jako nové. Obsahují vlastní speciální, čiré lepidlo, to zaručí vynikající průhlednost, přilnavost a pevnost. Folie je také vynikající z bezpečnostního hlediska, kdy zvyšuje odolnost proti vniknutí zloděje, či samotnému rozbití autoskla. Ochrání vás před odcizením, posádku potom před úrazem při autonehodě. Instalace je v souladu s předpisy. Zdarma vám změříme propustnost světla.