Zákazník je náš pán

Plovoucí podlahy Plzeň si váží všech svých zákazníků. Naše společnost pro Vás ráda vyrobí i krytiny do atypických prostor přímo na míru tak, aby vše bylo podle Vámi vyžadovaných rozměrů. Máme již za sebou hodně úspěšně dokončených projektů. Podívejte se na naše reference. Potom přestanete váhat nad tím, zda si nechat novou krytinu vyrobit […]

Plovoucí podlahy Plzeň si váží všech svých zákazníků. Naše společnost pro Vás ráda vyrobí i krytiny do atypických prostor přímo na míru tak, aby vše bylo podle Vámi vyžadovaných rozměrů. Máme již za sebou hodně úspěšně dokončených projektů. Podívejte se na naše reference. Potom přestanete váhat nad tím, zda si nechat novou krytinu vyrobit od nás.

Nechte si udělat novou

Nic neprozáří Váš byt novotou tak jako plovoucí podlahy Plzeň. Jestli uvažujete nad tím, že vyměníte starou krytinu za novou, tak pak se na nás beze strachu obraťte. Jsme tu pro Vás se všemi novými trendy. Spolupracujeme s návrháři i architekty, takže pro Vás navrhneme řešení, které bude optimální pro Vaši situaci. Neváhejte a oslovte nás telefonicky nebo mailem. Rádi si s Vámi domluvíme termín konzultace.