Začínáme s rekonstrukcí

Věřím, že nejsme jediná rodina, která koupila byt a touží si ho zrekonstruovat podle svých představ, přání a požadavků. Samozřejmě v bytě je důležité využít každého metru, který je k dispozici pro umístění nábytku. A tak jsme se s mužem vrhli na měření, přeměřování, kreslení a přesouvání papírků po imaginární papírové místnosti, abychom dosáhli toho, […]

Věřím, že nejsme jediná rodina, která koupila byt a touží si ho zrekonstruovat podle svých představ, přání a požadavků. Samozřejmě v bytě je důležité využít každého metru, který je k dispozici pro umístění nábytku. A tak jsme se s mužem vrhli na měření, přeměřování, kreslení a přesouvání papírků po imaginární papírové místnosti, abychom dosáhli toho, že využijeme veškerý prostor nejen prakticky, ale i vkusně.

Království ženy

Samozřejmě nejdůležitější pro každou ženu je její vlastní království a tím je myšlena kuchyně. V této místnosti tráví ženy opravdu hodně času a tak záleží na každé skříňce, každém šuplíku a každé poličce, jak je umístěna a provedena. Jednoznačně je třeba vybrat správně právě i kuchyňská dvířka, protože jakmile se dobře všechny skříně otvírají, je vaření pro každou ženu radostnější a pohodlnější, než když musí nábytek k otevření či zavření doslova přemlouvat.