Za krásami přírody

Jakmile to počasí dovolí, vyrážíte spolu se svým věrným bicyklem na kratší či delší výlety po blízkém i vzdáleném okolí? Jenže čas od času se stává, že nějaký ten strmější kopec Vám sebere veškerou energii a máte co dělat při jeho zdolávání. A nezbývá Vám už čas ani energie se kochat okolní krajinou, i […]

Jakmile to počasí dovolí, vyrážíte spolu se svým věrným bicyklem na kratší či delší výlety po blízkém i vzdáleném okolí? Jenže čas od času se stává, že nějaký ten strmější kopec Vám sebere veškerou energii a máte co dělat při jeho zdolávání. A nezbývá Vám už čas ani energie se kochat okolní krajinou, i když to je jeden z důvodů proč se na cesty vydáváte.

Není třeba se již dále trápit

Nemusíte se zbavovat koníčku, který Vás naplňuje, ale můžete jej pouze modifikovat. Stačí si pořídit elektrokolo a máte problém vyřešený. Můžete vesele šlapat do pedálů, a když Vám dojdou síly, zapnete motorek a už se jen pohodlně necháte vézt bez jakékoliv námahy. Už žádné zadýchané vyšlapávání strmých kopců, žádná bolest končetin další den a s tím spojené proklínání se!