Využití popisovacích tabulí je široké

Dnešní bílá tabule nemá již mnoho společného s těmi robustními černými tabulemi, které znají starší generace ze školních škamen. Bílé tabule jsou dnes v mnoha verzích. Můžete si u nás objednat jak tabule magnetické, tak i tabule popisovací. Díky tomu, že jsou tyto tabule lehké a poměrně skladné, jsou dnes běžně využívány například při různých […]

Dnešní bílá tabule nemá již mnoho společného s těmi robustními černými tabulemi, které znají starší generace ze školních škamen. Bílé tabule jsou dnes v mnoha verzích. Můžete si u nás objednat jak tabule magnetické, tak i tabule popisovací. Díky tomu, že jsou tyto tabule lehké a poměrně skladné, jsou dnes běžně využívány například při různých firemních poradách.

Vyberte si tabuli, kterou potřebujete

U nás opravdu není problém s výběrem tabulí. Nabídnout Vám můžeme jak klasické bílé nemagnetické popisovací tabule s melaninovým povrchem, tak i různé druhy klasických bílých magnetických tabulí jako jsou například otočná oboustranná popisovací magnetická tabule nebo rozevírací 3-dílná bílá popisovací magnetická tabule.