Vypadala jste jako po dlouhé nemoci

Vaše kůže vždycky vypadala tak jako byste trpěla nějakým ekzémem. Byla posetá množstvím rudých i zahnědlých fleků, které za žádnou cenu nechtěly z jejího povrchu zmizet, a ještě se k nim čas od času přidal nějaký ten pupínek. A samozřejmě jste z toho byla zoufalá, protože ženy se chtějí zkrátka vždy líbit a vám […]

Vaše kůže vždycky vypadala tak jako byste trpěla nějakým ekzémem. Byla posetá množstvím rudých i zahnědlých fleků, které za žádnou cenu nechtěly z jejího povrchu zmizet, a ještě se k nim čas od času přidal nějaký ten pupínek. A samozřejmě jste z toho byla zoufalá, protože ženy se chtějí zkrátka vždy líbit a vám tato „paráda“ na kráse samozřejmě vůbec nepřidávala, a mnohdy jste dokonce měla pocit, že si na sebe můžete obléct cokoliv, ale všichni se stejně dívají jen na to, jaké máte na obličeji nevzhledné fleky.

Po letech přišel zázrak

Takže jste oběhala snad všechny doktory ve městě, kteří by vám s tím mohli pomoci, a pak ještě další specialisty ve velkých městech, ale ani jejich věhlas vám s ničím nepomohl. Zkoušeli na vás různé léky na ekzémy, různé masti, různé vitamíny, ale vy jste pořád vypadala tak jako byste prodělala kurděje. A jak už to bývá, tak v situaci, kdy se člověk s daným stavem smíří, tak mu znenadání spadne řešení do klína. A u vás tím řešením byla kosmetika od himalaya herbals, která s vaší kůží dokázala téměř zázraky.