Výběr, který Vás ohromí

Nabízíme Vám možnost kvalitní zábavy, za kterou nemusíte zaplatit ani korunu. My free zoo hra na našem serveru jsou totiž k dispozici každému, kdo se zaregistruje. A to zcela zdarma. Výběr her je skutečně obrovský. Najít zde můžete mnoho klasických akčních titulů, ale také výborných strategií. U nás se také nacházejí i logické tituly či […]

Nabízíme Vám možnost kvalitní zábavy, za kterou nemusíte zaplatit ani korunu. My free zoo hra na našem serveru jsou totiž k dispozici každému, kdo se zaregistruje. A to zcela zdarma. Výběr her je skutečně obrovský. Najít zde můžete mnoho klasických akčních titulů, ale také výborných strategií. U nás se také nacházejí i logické tituly či puzzle.

Porovnávejte se s ostatními

Nabízíme Vám také jednoduchou možnost, jak srovnat Vaše úspěchy na našem serveru s úspěchy jiných uživatelů. Slouží k tomu přehledný žebříček, na kterém se zobrazují všichni hráči a jejich dosažené skóre. Pokud budete mezi nejlepšími hráči, můžete dostat také medaili, která jistě zvýší Vaši prestiž na našem serveru. Žádný z našich mnoha titulů nemusíte stahovat.