Všude samá reklama

Ze všech stran se na nás valí reklamy na zázračného hubnoucí pilulky či stravovací programy, které Vám zaručují například úbytek 5 kilogramů za týden. Pokud chcete zbytečně vyhodit peníze a není Vám jich líto, tak tomu věřte a kupte si tyto zázračné preparáty. Jediné co Vám mohou jisto jistě zaručit je prázdná peněženka a […]

Ze všech stran se na nás valí reklamy na zázračného hubnoucí pilulky či stravovací programy, které Vám zaručují například úbytek 5 kilogramů za týden. Pokud chcete zbytečně vyhodit peníze a není Vám jich líto, tak tomu věřte a kupte si tyto zázračné preparáty. Jediné co Vám mohou jisto jistě zaručit je prázdná peněženka a pocit zklamání.

Ověřená metoda

Pokud opravdu chcete shodit pár kilogramů a zároveň nepřijít o svalovou hmotu, máme pro Vás ověřenou metodu. Ketodieta je založená na několika fázích, které musí jedinec podstoupit, aby dosáhl daného výsledku. Nejdříve dochází k omezení sacharidů a zvýšení příjmu bílkovin. Po určité době se do jídelníčku opět zařazují cukry. Tělo si zvykne čerpat energetické zásoby z tuků a tím pádem po zařazení normálního jídelníčku nezačnete opět přibývat na váze. Vyzkoušejte některé z našich programů a uvidíte, že nebudete litovat.