Videokonference s kvalitním zvukem a obrazem

Online konference by měly nabízet skvělý obraz, ale také zvuk a to proto, aby šlo projednat s jejich pomocí takřka cokoliv. Náš komunikační systém Polycom vám takové online konference dokáže poskytnout a umožní vám komunikovat velmi rychle a to především kvůli dobrému zpracování paketů přes TCP/IP nebo ISDP. Ovládání tohoto systému je přitom velmi snadné […]

Online konference by měly nabízet skvělý obraz, ale také zvuk a to proto, aby šlo projednat s jejich pomocí takřka cokoliv. Náš komunikační systém Polycom vám takové online konference dokáže poskytnout a umožní vám komunikovat velmi rychle a to především kvůli dobrému zpracování paketů přes TCP/IP nebo ISDP. Ovládání tohoto systému je přitom velmi snadné a zvládne ho tak opravdu každý. Výhodný je ale i proto, že si ho lze zakoupit za velmi atraktivní cenu a nemusíte tak zbytečně utrácet svoje firemní peníze. Veškeré naše systémy jsou přitom zpětně kompatibilní a můžete je tak napojit i na starší systémy Polycom, které jste dříve zakoupili.

Využijte kompatibilitu našich systémů

Spousta firem vlastní starší verze komunikačních systémů Polycom a při koupi nových tak potřebují kompatibilitu. Naše systémy tuto kompatibilitu nabízí a vy tak můžete snadno propojit starý systém s novým a zajistit si úsporu peněz. Všechny videokonference přitom budou nabízet nové služby a zároveň i kvalitní obraz a zvuk. Využít videokonference přitom lze nejen ve velkých, ale také v malých firmách, které mají jen několik desítek zaměstnanců.