Vaše přání

Vaše přání Vám splníme, pokud budete mít zájem. Určitě se necháte líbit, pokud Vám domů budou chodit letáky Albert. Nezáleží, kde bydlíte, naše časopisy Vám dodáme kamkoliv a to je naše veliká výhoda. Šetřete si čas na to, aby jste si zvýhodnili Váš nákup, co nejlépe by to šlo. Naše nabídky jsou opravdu vyhovující všem. […]

Vaše přání Vám splníme, pokud budete mít zájem. Určitě se necháte líbit, pokud Vám domů budou chodit letáky Albert. Nezáleží, kde bydlíte, naše časopisy Vám dodáme kamkoliv a to je naše veliká výhoda. Šetřete si čas na to, aby jste si zvýhodnili Váš nákup, co nejlépe by to šlo. Naše nabídky jsou opravdu vyhovující všem. Pokud máte rádi maso, zeleninu nebo dáváte přednost sladkým věcem.

Nechte si snít o dobrých cenách

Vybírejte z dobrých cenových nabídek našeho supermarketu. Pohybujeme v nejlepších cenových relacích, takže si zde přijdou na své všichni. Od malých dětí až po důchodce. Letáky Albert Vám pomohou přehledně se zorientovat a vyznat se v dnešní nabídce. Každý den tak můžete být v obraze, co máme zrovna v akci a co si můžete nakoupit za zvýhodněné ceny.