Váš mobilheim na míru

Byl domek na kolečkách vždycky vaším tajným snem? Máte svůj pozemek, kam takový domek můžete převézt? Potom už déle neváhejte a přijeďte si k nám vybrat ten pravý. Můžete si vybrat dřevěný, kolaudovatelný, letní nebo naopak zateplený. Skladbu vnitřních prostor vám naši řemeslníci rovnou upraví na míru, takže si můžete určit proporce vašich místností přesně tak, […]


Byl domek na kolečkách vždycky vaším tajným snem? Máte svůj pozemek, kam takový domek můžete převézt? Potom už déle neváhejte a přijeďte si k nám vybrat ten pravý. Můžete si vybrat dřevěný, kolaudovatelný, letní nebo naopak zateplený. Skladbu vnitřních prostor vám naši řemeslníci rovnou upraví na míru, takže si můžete určit proporce vašich místností přesně tak, jak budete pro potřeby vaše nebo rodiny potřebovat. Vyberete-li si domek kolaudovatelný, můžete si ho dokonce po přivezení nechat zkolaudovat a obdržet na něj přímo číslo popisné a používat ho k bydlení nebo stálé rekreaci. Použití domku je na vás a jeho koupě je nejrychlejším způsobem, kterým můžete i bez stavění prostě hned bydlet.

Vyberte si ten nejlepší pro vás

Chcete domek, který můžete hned používat, a který bude ihned vyhovovat všem požadavkům na bydlení? Zkuste Lavaro Steel, který patří do skupiny nízkoenergetických domků. V dnešní době je právě tento typ domků, tím nejlepším řešením z hlediska hospodárnosti a úspory pro bydlení. Je vyrobený z materiálů, které výborně vyhovují právě našim klimatickým podmínkám a díky všem vypracovaným technologiím, jsou cenově i technologicky bezkonkurenční. Jsou vyrobeny z ocelového pláště, a pevných ocelových podlah, pokrytých OSB deskami. Veškeré vnitřní vybavení je stylové a funkční. Výrobce zároveňmobilheim osadil i přímotopy v každé místnosti, a koupelnu vybavil pěknými designovými dlaždičkami.