Užijte si naplno všech výhod a skvělých vlastností

Hledáte bytový doplněk, který bude nedílnou součástí vašeho domova, bude reprezentativní, kvalitní a přesně podle vašich představ? Pokud ano, tak se spolehněte na nabídku našich střešních oken. Ta vám nabídne dřevěné i plastové varianty, ze kterých budete moci vybírat dle svých preferencí. Všechny naše produkty vám ovšem přinesou mnoho výhod, a to tepelnou a zvukovou […]

Hledáte bytový doplněk, který bude nedílnou součástí vašeho domova, bude reprezentativní, kvalitní a přesně podle vašich představ? Pokud ano, tak se spolehněte na nabídku našich střešních oken. Ta vám nabídne dřevěné i plastové varianty, ze kterých budete moci vybírat dle svých preferencí. Všechny naše produkty vám ovšem přinesou mnoho výhod, a to tepelnou a zvukovou izolaci, zábranu v tvoření kondenzace, kvalitní a odolná dvojskla, ale také nejvyšší možnou třídu neprůvzdušnosti a vodotěsnosti. To vše vám přinese spokojenost a dokonalý komfort.

Papírový a video návod vám poskytne srozumitelnou cestu k montáži

Také se vám nelíbí, že jsou návody na montáž napsány nesrozumitelným způsobem? U nás se toho obávat nemusíte. Pokud vám totiž nebude stačit klasický návod, tak můžete využít i jeho video podobu. A kromě dvou typů návodů vám poskytneme i záruční dobu, kterou budete moci využít po krásných a neuvěřitelných 10 let, ať montáž provedete vy, nebo odborník.