Uvědomujeme si plně jejich význam?

Když se rozhodnete zakoupit si obrazy na zeď, jste si jisti jejich správným výběrem? Co vyzařují jednotlivé místnosti, do kterých je chcete umístit? A jakou Vy sami chcete vytvořit ve svém domově atmosféru, abyste dle toho zvolili správný motiv, velikost i vyjádřili svoje zájmy? Na tyto otázky je třeba si správně zodpovědět a poté teprve […]

Když se rozhodnete zakoupit si obrazy na zeď, jste si jisti jejich správným výběrem? Co vyzařují jednotlivé místnosti, do kterých je chcete umístit? A jakou Vy sami chcete vytvořit ve svém domově atmosféru, abyste dle toho zvolili správný motiv, velikost i vyjádřili svoje zájmy? Na tyto otázky je třeba si správně zodpovědět a poté teprve přistoupit ke správnému výběru dekorace.

Kam je pověsíme

Nejvíce jistě záleží na tom, do jaké místnosti vybíráme obrazy na zeď. Jinou úlohu budou plnit v obývacím pokoji, jinou v ložnici, v kuchyni nebo v dětském pokoji. Každá místnost musí působit určitým způsobem, který charakterizuje její funkci. Většinou hned poznáme, že určitý doplněk není ten úplně pravý, když se zadíváme na pokoj jako celek.