Útulná starobylost

Proč jsou oblíbené rustikální kuchyně? Protože v nás evokují naše vlastní dětství. Mnozí si vybaví starobylou kuchyni u prababičky na venkově, ve které nechyběl starobylý kredenc a velká kachlová kamna. Stejné vzpomínky měla i Vaše maminka a její maminka. Stále stejná místnost, stejné vybavení, stejné kouzlo domova, jen nové a nové generace. Inspirujte se […]

Proč jsou oblíbené rustikální kuchyně? Protože v nás evokují naše vlastní dětství. Mnozí si vybaví starobylou kuchyni u prababičky na venkově, ve které nechyběl starobylý kredenc a velká kachlová kamna. Stejné vzpomínky měla i Vaše maminka a její maminka. Stále stejná místnost, stejné vybavení, stejné kouzlo domova, jen nové a nové generace.

Inspirujte se v minulosti

Generace, které si přinesly vzpomínku na neodolatelnost těch chvil. Nelze mít doma starobylý nábytek a kachlová kamna, ale můžeme se pokusit navodit atmosféru dob, kdy žena toužila po tom vytvářet především teplo domova a pečovat o své nejbližší a kdy spěch neměl v domácnosti co pohledávat. Můžete být úspěšná emancipovaná manažerka a přesto budete chtít mít v domácnosti to kouzlo, které dokázaly vytvářet naše babičky a prababičky.