Trička, které budete rádi nosit

Nedílnou součástí našich šatníků jsou samozřejmě trička. Nalezneme mnoho druhů a stylů, ať už s krátkým nebo delším tělem, ať už s dlouhým nebo krátkým rukávem, ať už s potiskem nebo bez, je jen na nás, které si vybereme. Samozřejmě každý máme jiný vkus a vybíráme tak, aby nám to ladilo se zbytkem šatníku. Těžko […]

Nedílnou součástí našich šatníků jsou samozřejmě trička. Nalezneme mnoho druhů a stylů, ať už s krátkým nebo delším tělem, ať už s dlouhým nebo krátkým rukávem, ať už s potiskem nebo bez, je jen na nás, které si vybereme. Samozřejmě každý máme jiný vkus a vybíráme tak, aby nám to ladilo se zbytkem šatníku.
Těžko budete hledat větší velkoobchod s kvalitním textilem, než jsme my. Ať už dámské polokošile, pánská trička, dětské mikiny nebo osušky, vše je z kvalitních materiálů, které jsou velmi příjemné na těle. Pro lepší přehlednost na našich stránkách naleznete, jak si správně vybrat velikost.

Potisk textilu

Pokud jste si u nás cokoliv vybrali, ať už trička nebo mikiny, vše je z materiálu, který je vhodný na potisk. Můžete si tedy pak snadno vytvořit originální tričko s obrázkem nebo nápisem dle Vašeho výběru.