Příznaky brzy zmizí

Stačí vám jedna kávová lžička tekutého doplňku stravy denně a příznaky zvětšené prostaty se brzy zmírní a postupně mohou i úplně vymizet. Švýcarský přípravek, který vám nabízíme, obsahuje výtažky z léčivých bylin v čerstvém stavu. Součástí těchto výrobků je vrbovka malokvětá, pýr plazivý, kopřiva dvoudomá a cibule lékařská. Všechno jsou to byliny, které velmi pozitivně […]

Stačí vám jedna kávová lžička tekutého doplňku stravy denně a příznaky zvětšené prostaty se brzy zmírní a postupně mohou i úplně vymizet. Švýcarský přípravek, který vám nabízíme, obsahuje výtažky z léčivých bylin v čerstvém stavu. Součástí těchto výrobků je vrbovka malokvětá, pýr plazivý, kopřiva dvoudomá a cibule lékařská. Všechno jsou to byliny, které velmi pozitivně působí na močové cesty, na správnou funkci ledvin i celé vylučovací soustavy.

Myslete na své blízké

Myslete na svého syna, manžela nebo přítele a objednejte mu skvělý švýcarský přírodní doplněk stravy, který pozitivně působí na vylučovací soustavu mužů a především na správnou funkci prostaty. Tento přípravek je vhodný nejen pro prevenci, ale i na léčbu nepříjemných příznaků.