Práce ubíhá rychleji

Není nad to, když si člověk může svůj život zpestřit příjemnou muzikou. Třeba vůbec nevíte, co byste dělala, kdybyste nemohla v práci poslouchat rádio Blaník. Vaše práce je totiž v zásadě monotónní a mechanická, nic kreativního ani žádné velké přemýšlení v ní není. Prostě jenom zdokonalujete součástky, které už vám předpřipravili jiní. Je to […]

Není nad to, když si člověk může svůj život zpestřit příjemnou muzikou. Třeba vůbec nevíte, co byste dělala, kdybyste nemohla v práci poslouchat rádio Blaník. Vaše práce je totiž v zásadě monotónní a mechanická, nic kreativního ani žádné velké přemýšlení v ní není. Prostě jenom zdokonalujete součástky, které už vám předpřipravili jiní. Je to pořád to samé, následuje jedna součástka po druhé, a tak pořád dokola, celý den. Kdybyste si u toho nemohla zpestřit den dobrou muzikou, tak byste se snad z té činnosti brzy zbláznila. Takto je to alespoň k vydržení.

Když je co poslouchat

A díky tomu každodennímu poslechu všech hitů české i světové hudby máte snad lepší přehled než vaše děti v pubertě o tom, co se zrovna poslouchá, a to už je co říct. Čas od času se dozvíte nějakou zajímavost anebo si zasoutěžíte. Ovšem na nějaké dlouhé řeči vy nedáte, vy máte ráda, když lidé méně mluví a raději více zpívají, ono to často bývá mnohem rozumnější. Proto kdybyste měla celý den poslouchat nějaké chytré řeči, tak byste se z toho asi zbláznila, ještě štěstí, že na to mají všechny vaše kolegyně stejný názor a na své oblíbené rozhlasové stanici se shodnete.