Poznáme je na první pohled

Rustikální kuchyně můžeme zařadit do tradičních. Jsou zdobené a mají oblé tvary. Hlavním znakem jsou vitráže dvířek, barové pultíky, propracovanost. Bývají členité, používá se na ně sklo, mřížky nebo zdobené lišty. Oblibě se těší venkovský a selský styl. Měly by být centrem bezpečí, klidu a měli byste se tam rádi vracet. Z čeho se […]

Rustikální kuchyně můžeme zařadit do tradičních. Jsou zdobené a mají oblé tvary. Hlavním znakem jsou vitráže dvířek, barové pultíky, propracovanost. Bývají členité, používá se na ně sklo, mřížky nebo zdobené lišty. Oblibě se těší venkovský a selský styl. Měly by být centrem bezpečí, klidu a měli byste se tam rádi vracet.

Z čeho se vyrábí?

Většinou jsou tvořené v tmavých odstínech. Používá se dub, třešeň, calvados, ořech i vanilkový dekor. Najdeme však i kuchyně bílé. Znakem je masiv, ale výroba je možná i s imitací fólií. Součástí jsou ušlechtilé materiály. Vyrábějí se s možností patinování a jsou vhodné i pro nejnáročnější klientelu. Hodí se do nich designové spotřebiče. Na výběr jsou různé dekory a tvary, libovolné půdorysy, úchytky i kování.