Philips HUE se stane přítelem vaší domácnosti

Koho by nelákala možnost rozsvítit si ve svém domě i v době, kdy ještě nejste z práce doma, případně máte-li nějaké zvířátko, které v domácnosti po tmě, zejména v zimních tmavých měsících teskní. Dnešní vývojáři už mysleli i na tuhle možnost a kromě časovačů, které umí rozsvítit v určitou dobu přesně na čas, vymysleli mnohem […]

Koho by nelákala možnost rozsvítit si ve svém domě i v době, kdy ještě nejste z práce doma, případně máte-li nějaké zvířátko, které v domácnosti po tmě, zejména v zimních tmavých měsících teskní. Dnešní vývojáři už mysleli i na tuhle možnost a kromě časovačů, které umí rozsvítit v určitou dobu přesně na čas, vymysleli mnohem větší vynález, a tím je sada, která umožňuje svítit na dálkové ovládání přes mobilní aplikaci vašeho chytrého telefonu. Díky tomuto vynálezu si můžete rychle uzpůsobovat svoje světelné zdroje podle nálady, a dokonce si můžete ladit i barevné provedení podle potřeb nebo momentální atmosféry ve vašem domově. Světla tak žijí a spolupracují stále s vámi.

Krásně a příjemné osvětlení i během zimních měsíců

Také na vás většinou padají chmury s příchodem podzimu a dřívějšího stmívání, které ubírá dnům na hodinách? V tomto temném období si více než kdy jindy uvědomujeme, že nám prostě světlo chybí a propadáme smutným a unaveným náladám. I na tuhle skutečnost mysleli technici, když vyvíjeli pro své zákazníky nový technologicky vyspělý systém Philips HUE, který umí pracovat pro své majitele i na dálku. Za vydatné spolupráce mobilní aplikace, která funguje na chytrém telefonu, můžete jednoduše ovládat určitá světla ve svém bytě, a to tak, aby se rozsvěcovala a zhasínala podle potřeby. Díky WIFI routeru, který zajišťuje komunikaci po síti přes bránu, můžete různými způsoby ovládat celý systém chytrého osvětlení vaší domácnosti.