Opatrujte ho jako oko v hlavě

Před nedávnou dobou jste si pořídil nový mobilní telefon značky Lenovo. Jste s ním naprosto spokojený a postupně k němu dokupujete i nadstandardní příslušenství. Staráte se o něho lépe než o svého vlastního syna. Pak byste neměl zapomínat ani na jeho bezpečnost. Může se stát, že Vám vypadne z kapsy nebo si na něj omylem sednete a bude […]

Před nedávnou dobou jste si pořídil nový mobilní telefon značky Lenovo. Jste s ním naprosto spokojený a postupně k němu dokupujete i nadstandardní příslušenství. Staráte se o něho lépe než o svého vlastního syna. Pak byste neměl zapomínat ani na jeho bezpečnost. Může se stát, že Vám vypadne z kapsy nebo si na něj omylem sednete a bude po telefonu. Předcházejte takovýmto neštěstím. Obal na mobil Lenovo zabezpečí dlouhodobější životnost Vašeho telefonu. Tento silikonový kryt tlumí nárazy, a eliminuje tak případná poškození telefonu.

Půjčte ho bez obav svým dětem

Děti rády hrají hry na Vašem novém telefonu? Od té doby, kdy jste si pořídil obal na telefon, už se o něho bát nemusíte. Můžete ho svým dětem bez obav půjčit.