Objednejte si nás

O zemních pracech z Prahy prováděných nejnovějšími stroji jsme si dříve mohli nechat jenom zdát. V dnešní době příprava jakékoli stavby je otázkou několika dnů. Skryjeme ornici, provedeme patřičné hloubení základů a zajistíme výkopy pro inženýrské sítě. Mnohaletá praxe Vám zaručuje včasné a bezproblémové provedení zakázky s maximální efektivitou. Vše uvedeme opět do původního stavu. […]

O zemních pracech z Prahy prováděných nejnovějšími stroji jsme si dříve mohli nechat jenom zdát. V dnešní době příprava jakékoli stavby je otázkou několika dnů. Skryjeme ornici, provedeme patřičné hloubení základů a zajistíme výkopy pro inženýrské sítě. Mnohaletá praxe Vám zaručuje včasné a bezproblémové provedení zakázky s maximální efektivitou. Vše uvedeme opět do původního stavu.

Nové výzvy

V rámci zlepšování životního prostředí se budují v celé republice kanalizace, aby se zamezilo znečišťování vod odpady z domácností i velkých firem. Naše firma je tu pro Vás a chceme Vám s touto záležitostí pomoci. Provedeme požadované výkopy a přebytečnou zeminu odvezeme na skládky k další recyklaci. Máme k dispozici nejmodernější techniku, která Vám ušetří kopání a vozový park k odvozu všeho nepotřebného.