Nový nábytek? Jedině nábytek ze dřeva!

Rádi byste vůní dřeva provoněli svůj byt nebo dům? Rádi byste investovali do nábytku, který vám vydrží na věky věků? Rádi byste doma měli nábytek z materiálu, který provází lidstvo od samého prvopočátku? Nabízíme vám řešení – objednejte si nábytek z masivu od firmy Nábytek z ořechu. Žádný jiný materiál na světě není unikátněji stvořený […]

Rádi byste vůní dřeva provoněli svůj byt nebo dům? Rádi byste investovali do nábytku, který vám vydrží na věky věků? Rádi byste doma měli nábytek z materiálu, který provází lidstvo od samého prvopočátku? Nabízíme vám řešení – objednejte si nábytek z masivu od firmy Nábytek z ořechu. Žádný jiný materiál na světě není unikátněji stvořený pro výrobu nábytku, než nádherné voňavé dřevo, které navíc patří mezi obnovitelné suroviny, takže chrání i naše životní prostředí.

Od drobného kusu nábytku, přes nábytkové sestavy až po obložení stěn

Vyhovíme vám, ať už potřebujete dominantu obývacího pokoje – sedací soupravu, dominantu ložnice – dřevěnou masivní postel, nebo jednotlivé stoly, židle, křesla a pohovky, šatní skříně, komody a prádelníky a mnohé další kusy či sestavynábytku z masivu. Chcete zútulnit interiér svého bytu nebo domu kvalitním dřevěným obložením stěn? Ani to není žádný problém, neboť naše obložení skvěle zapadá do každého interiéru, který je vybaven dřevěným nábytkem. Naši práci si můžete prohlédnout v “referencích”.