Neztrácejte zbytečně čas i peníze

Kdo by nechtěl mít štíhlou linii a hlavně teď před létem. Existuje mnoho hubnoucích metod, které slibují zázraky za pár dnů. Zaplatíte za ně nehorázné peníze a skutečnost se bohužel liší od Vašich představ. Sice uberete na váze, ale ztratíte pouze vodu. Poté, co začnete zase normálně jíst, naberete své ztracené kilogramy zpět. Tedy […]

Kdo by nechtěl mít štíhlou linii a hlavně teď před létem. Existuje mnoho hubnoucích metod, které slibují zázraky za pár dnů. Zaplatíte za ně nehorázné peníze a skutečnost se bohužel liší od Vašich představ. Sice uberete na váze, ale ztratíte pouze vodu. Poté, co začnete zase normálně jíst, naberete své ztracené kilogramy zpět. Tedy zbytečně vyhozené peníze a ztracený čas.

Není to nic nového

Ketodieta je ale jiná. Tato metoda nepatří mezi žádné novinky. Zvýšený příjem bílkovin a naopak minimum konzumace sacharidů zaručí úbytek podkožního, ale i útrobního tuku bez zbytečných ztrát svalové hmoty. Program probíhá ve třech fázích. Zpočátku konzumujete jen vysoko proteinová jídla bez cukrů. Poté se do jídelníčku zařazují i potraviny se sacharidy. Tělo si tak zvyká a upravuje metabolismus. To znamená, že je zde velmi malé riziko jo-jo efektu. Chcete-li opravdu zhubnout, vyzkoušejte náš program. Jistě nebudete litovat.