Neuč se, život Tě sám naučí

Už od narození se musíme pořád něčemu učit. Nejprve se učíme chodit, mluvit, ve školce poté kreslit, poslouchat paní učitelku. Během dětství nás rodiče učí spoustu her, například hraní karet, deskové hry a další věci. V pubertě se učíme především, jak se máme chovat k druhým a od našich vrstevníků nebo s nimi se […]

Už od narození se musíme pořád něčemu učit. Nejprve se učíme chodit, mluvit, ve školce poté kreslit, poslouchat paní učitelku. Během dětství nás rodiče učí spoustu her, například hraní karet, deskové hry a další věci. V pubertě se učíme především, jak se máme chovat k druhým a od našich vrstevníků nebo s nimi se učíme, jak sbalit ženy. Toto je věc, kterou dělá každý kluk, ať chce nebo ne. Každý touží po lásce a budoucím životě ve dvou. To už k životu prostě patří a nevyhneme se tomu.

Ve dvou je to vždy veselejší

Nikdo nechce být sám. Každý si představuje dovolenou, kam vyrazí se svým miláčkem. Může to být dovolená u moře, anebo na horách, ale důležité je, že máte s kým jet. Můžete si vyprávět různé zážitky a spolu poznávat krásy země, kam vyjedete na dovolenou.