Naše ceny Vás ohromí

O Praze se říká, že je klenotem střední Evropy a je to bezpochyby pravda. Nejde jen o památky, ale i kulturu. V našem hlavním městě je situováno velké množství divadel, hrají se zde každou chvíli koncerty mezinárodních hvězd a nachází se zde i Národní muzeum. Zkrátka, naši metropoli stojí za to navštívit. Musíte se ale […]

O Praze se říká, že je klenotem střední Evropy a je to bezpochyby pravda. Nejde jen o památky, ale i kulturu. V našem hlavním městě je situováno velké množství divadel, hrají se zde každou chvíli koncerty mezinárodních hvězd a nachází se zde i Národní muzeum. Zkrátka, naši metropoli stojí za to navštívit. Musíte se ale připravit na to, že nejde o levnou záležitost. Hlavně hotely jsou velice drahé. Přespat ale můžete i v naší ubytovně Praha. Naše ceny jsou sotva čtvrtinové.

Přijet můžete i autem

Dostat se k nám není žádná složitá záležitost. Stačí zjistit adresu a dorazit pomocí autobusu, tramvaje, popřípadě využít metro. Vozidlem se k nám dostanete ještě jednodušeji. Ve valné většině lokalit hlavního města ovšem takřka nejde zaparkovat. To pro naše hosty neplatí. Každá pobočka má hned vedle domu vlastní parkoviště, které je určeno pouze našim hostům.