Na všechno nemusíte stačit sami

Ačkoliv je angličtina v dnešní době již jazykem, jímž je možno se dorozumět téměř kdekoliv a s kýmkoliv na světě (zvláště mluvíme-li o mladších generacích), zdaleka ne každý má svou jazykovou roveň dostatečně vysokou k tomu, aby si s ní vystačil u všech dokumentů, smluv nebo jiných textů psaných v tomto cizím jazyce. Od toho jsou tu překlady angličtina Poděbrady, […]

Ačkoliv je angličtina v dnešní době již jazykem, jímž je možno se dorozumět téměř kdekoliv a s kýmkoliv na světě (zvláště mluvíme-li o mladších generacích), zdaleka ne každý má svou jazykovou roveň dostatečně vysokou k tomu, aby si s ní vystačil u všech dokumentů, smluv nebo jiných textů psaných v tomto cizím jazyce. Od toho jsou tu překlady angličtina Poděbrady, tedy má práce – ráda vám budu ku pomoci.

Jak to chodí?

Obrátit se na mě můžete s různými typy textu, méně či více formálními, méně či více odbornými. Svůj text či své texty mi můžete zaslat v elektronické podobě, nebo se se mnou, dáváte-li přednost osobnímu kontaktu, můžete sejít v Poděbradech nebo v Kolíně. Stejně jako je tomu s kvalitou mnou odvedené práce, nemusíte obávat ani vysokých cen.