Maminka má vždy pravdu

Ne nadarmo nám maminky od malička do hlavy vtloukávaly větu, která nám v mládí připadala fádní a dnes se často přistihneme, jak tuto větu s chutí předáváme svým ratolestem. Naše maminky měly vždy pravdu a ona osudová věta: „ Zasuň si tílko do kalhot nebo nastydneš“ se nám vybaví pokaždé, když ležíme v horečkách v […]

Ne nadarmo nám maminky od malička do hlavy vtloukávaly větu, která nám v mládí připadala fádní a dnes se často přistihneme, jak tuto větu s chutí předáváme svým ratolestem. Naše maminky měly vždy pravdu a ona osudová věta: „ Zasuň si tílko do kalhot nebo nastydneš“ se nám vybaví pokaždé, když ležíme v horečkách v posteli a rekapitulujeme si vše, co jsme asi udělali špatně. Zdá se Vám to povědomé?

Módní faux pas nebo rada k nezaplacení?

Ačkoliv je léto ještě v plném proudu, rána se stávají znatelně chladnějšími a s prvními mrazíky přichází také první nachlazení. Ženy by si měly dát pozor především na svá záda a bříško, jelikož léčit močové ústrojí není zrovna krátkodobá záležitost. Pány pro změnu dokáže díky nachlazení potrápit prostata, jejíž léčba se může protáhnout až na několik měsíců. A proto někdy stačí málo – zasunout si tílko do kalhot.