Mám přesnou představu, jak to má vypadat

Hledáte nůžkové stany vysněného vzhledu. Elegantní, ale výrazný, nápadný, ale ladící se všemi okolo, útulný a přesto profesionální prostor pro vaši reprezentaci. Jak všeobecně známo, přesná představa bývá u nákupu problém, plné obchody zboží, ale to, co jste si vysnili, není k nalezení. Líp pořídí ten, kdo má jen mlhavou představu a čeká, co […]

Hledáte nůžkové stany vysněného vzhledu. Elegantní, ale výrazný, nápadný, ale ladící se všemi okolo, útulný a přesto profesionální prostor pro vaši reprezentaci. Jak všeobecně známo, přesná představa bývá u nákupu problém, plné obchody zboží, ale to, co jste si vysnili, není k nalezení. Líp pořídí ten, kdo má jen mlhavou představu a čeká, co mu padne do oka.

Tak si to nakresli sám

V naší aplikaci konfigurátor stanů si můžete svoji představu sami navrhnout a hned jej uvidíte na vlastní oči, jakým dojmem bude působit. Můžete si vybrat z několika provedení v různých velikostech a mnoha různých barev. Potisk bude dle vašeho přání, Stěny i střechu potiskneme podle vašeho přání, nenápadný nápis nebo velký obrázek jasně znázorňující předmět vašeho podnikání. Vy snadno a rychle vyzkoušíte, jakým dojmem bude působit.