Kurýrní služba pro jednotlivce i firmy

Je nám jedno, zda jste pouze běžný občan nebo nadnárodní společnost. Ke všem zákazníkům přistupujeme individuálně a naše přeprava je stejně kvalitní pro všechny skupiny obyvatel. Můžete přes nás poslat Vaši zásilku pouze jednorázově nebo se stát naším dlouhodobým obchodním partnerem. Vyzkoušejte naši přepravu a věříme, že předčí Vaše očekávání. Pokud máte špatné zkušenosti s přepravou […]

Je nám jedno, zda jste pouze běžný občan nebo nadnárodní společnost. Ke všem zákazníkům přistupujeme individuálně a naše přeprava je stejně kvalitní pro všechny skupiny obyvatel. Můžete přes nás poslat Vaši zásilku pouze jednorázově nebo se stát naším dlouhodobým obchodním partnerem. Vyzkoušejte naši přepravu a věříme, že předčí Vaše očekávání. Pokud máte špatné zkušenosti s přepravou balíčků, tak věřte, že my Vás nezklameme. Jsme odborníci na přepravu a logistiku. Je na nás spolehnutí. Můžete nám plně důvěřovat a Vaše balíčky svěřit do našich rukou. Doručíme je k Vaší plné spokojenosti.

Přijatelná cena za přepravu

Kurýrní služba od naší společnosti pro Vás doručí všechny zásilky, které potřebujete odeslat. Rychle zjistíte cenu za přepravu přímo v klientské sekci nebo přes kalkulátor přepravy. Za poslání Vašich balíčků si neúčtujeme žádné vysoké ceny. Nad rámec základní ceny si můžete připlatit třeba za to, aby byl Váš balíček doručen expresně, nebo si jej můžete připojistit, pokud má vysokou hodnotu.