Krátké povídání

Byl jednou jeden malý kamarád, kterého jste měli neustále s sebou. Abychom hravě všichni pochopili, o co jde, pak si ještě hned na začátku řekneme, že jde o pány, kteří mají tuto výsadu. Takže s ním jíte, s ním pijete, s ním žijete. Děláte všechno, co můžete. Přes den je s vámi v práci, v noci spí s vámi a vaší přítelkyní v jedné […]

Byl jednou jeden malý kamarád, kterého jste měli neustále s sebou. Abychom hravě všichni pochopili, o co jde, pak si ještě hned na začátku řekneme, že jde o pány, kteří mají tuto výsadu. Takže s ním jíte, s ním pijete, s ním žijete. Děláte všechno, co můžete. Přes den je s vámi v práci, v noci spí s vámi a vaší přítelkyní v jedné posteli. Malý nebo u někoho možná i velký kamarád, který je s vámi zkrátka a dobře všude. Všechno vidí a všechno cítí. Obzvláště, když je poblíž nějaké ženy. To pak vzrušení ani neví, co má dělat. Nebo spíše ví a také dělá svou práci. Často jej muži mají nějakým způsobem pojmenovaného, a často se také na něj v mládí spoléhají. To je většinou nikdy nezklame, ale v pozdějším věku se mohou vyskytnout problémy, kdy už na něj není takový spoleh.

Čekáte zázrak?

To posléze jenom čekáte na zázrak a čekáte a nevíte, co vlastně máte v takovém případě dělat. Porucha erekce se může objevit vlastně kdykoliv. Možná jde jenom o něco obyčejného, možná o nějaké problémy, které máte, ale vždy to lze vyřešit různými pomůckami, třeba formou nějakého preparátu.