Krása mocného světa své doby

Podlehněte kouzlu starého Egypta. Naleznete v něm mnoho krás a tajemna. Vklouzněte do jejich nádherné architektury, maleb, staveb, ale i slavné astrologie. Bez egyptských horoskopů by to ale nebylo ono. To je právě to největší tajemno. Jednotlivá znamení se nerozdělovala jako ta klasická, ale jsou spojována s různými bohy a tím jací byli. Dozvíte se […]

Podlehněte kouzlu starého Egypta. Naleznete v něm mnoho krás a tajemna. Vklouzněte do jejich nádherné architektury, maleb, staveb, ale i slavné astrologie. Bez egyptských horoskopů by to ale nebylo ono. To je právě to největší tajemno. Jednotlivá znamení se nerozdělovala jako ta klasická, ale jsou spojována s různými bohy a tím jací byli. Dozvíte se něco o svém znamení, v kterém jste se narodili. Určitě z něj budete opět moudřejší a pochopíte zase život z jiné fáze. Odhodláte se jít dál?

Ano, vstupte mezi bohy

Najděte si svého boha, toho, který je pro vás charakteristický. Nalézt ho je velice jednoduché. Rozdělovali se také podle data a měsíce narození, takže ho velice snadno najdete. Zhruba odpovídali těm našim znamením. Chcete vědět, jestli je správný čas rozjet vaši kariéru, ukončit vaši práci nebo v ní přetrvat? Jestli se vám bude dařit ve vašem studiu? Jací partneři pro vás budou ti praví, které máte vyhledat a kterým se raději vyhýbat? Na co si dávat pozor s vaším zdravím? Zda vás konečně potká štěstí, a co raději nedělat? Tohle všechno se dá podle vašeho božského znamení zjistit. Je to velice jednoduché tak jen směle do toho. Uvidíte, že budete spokojeni, a rádi se ke článkům budete vracet.