Klasická dovolená

Trávit každoročně dovolenou u moře už tolik lidí neláká. Češi dnes dávají spíše přednost dovoleným v našich končinách. Pokud patříte mezi ně, můžete si u nás pronajmout chaty a chalupy za perfektní ceny. Vybrat si můžete z mnoha lokalit. Záleží na Vašich preferencí. Někdo rád objevuje památky v podobě rozbořených hradů, jiný dává přednost například […]

Trávit každoročně dovolenou u moře už tolik lidí neláká. Češi dnes dávají spíše přednost dovoleným v našich končinách. Pokud patříte mezi ně, můžete si u nás pronajmout chaty a chalupy za perfektní ceny. Vybrat si můžete z mnoha lokalit. Záleží na Vašich preferencí. Někdo rád objevuje památky v podobě rozbořených hradů, jiný dává přednost například horské turistice.

Stezky jsou dnes všude

Na hory nemusíte brát pouze cepín, popřípadě lyže, ale je vhodné si s sebou dovézt i kolo. Dnes jsou kolem většiny chat a chalup situovaných na horách různé cyklostezky. Obvykle jsou rozděleny do několika obtížností, takže si zajezdit mohou i netrénovaní amatéři. Na mnoha místech je možné si dokonce i kolo vypůjčit, není to však všude pravidlem.