Když čištění nestačí

Někdy bohužel jen čištění nestačí. Pečlivě a pravidelně se věnujete čištění svého chrupu, ale výsledky stále nejsou dokonalé, natož oslnivě zářivé. Nevěšte hlavu, máme pro Vás další tipy, jak bílé zuby získat a udržet. Malá osvěta rozzáří úsměv Správné čištění vhodným kartáčkem je základem úspěchu. Velmi dobré je také omezit pití […]

Někdy bohužel jen čištění nestačí. Pečlivě a pravidelně se věnujete čištění svého chrupu, ale výsledky stále nejsou dokonalé, natož oslnivě zářivé. Nevěšte hlavu, máme pro Vás další tipy, jak bílé zuby získat a udržet.

Malá osvěta rozzáří úsměv

Správné čištění vhodným kartáčkem je základem úspěchu. Velmi dobré je také omezit pití čaje, kávy a vína, které chrup nehezky zabarvují. Naopak pomáhá pití většího množství čisté vody. Ta přirozeně vyplachuje ústa, čímž je zbavuje plaku a zbytků jídla, ale také hydratuje celou ústní dutinu, což pomáhá udržovat ji v dobré kondici. Ještě horším prohřeškem proti bílým zubům je kouření, které obarvuje nejen chrup, ale i Vaši kůži. Nekouřit jistě prospěje celému Vašemu organizmu k ozdravení.