Každá větší firmy by si měla pořídit videokonference

Pokud potřebujete ve vaší firmě komunikovat jak mezi odděleními, tak i mezi pobočkami snadno a rychle, je pro vás skvělou volbou naše firma. Jmenujeme se Gesto Communications a jsme profesionálním partnerem, pro všechny, kteří chtějí vysoce kvalitní videokonference. V tomto oboru se pohybujeme už řadu let, a tak máme to pravé zařízení i pro vás. […]

Pokud potřebujete ve vaší firmě komunikovat jak mezi odděleními, tak i mezi pobočkami snadno a rychle, je pro vás skvělou volbou naše firma. Jmenujeme se Gesto Communications a jsme profesionálním partnerem, pro všechny, kteří chtějí vysoce kvalitní videokonference. V tomto oboru se pohybujeme už řadu let, a tak máme to pravé zařízení i pro vás. Podívejte se na naše internetové, stránky, kde najdete mnoho informací i naší firmě a výrobcích. Všechna zařízení, která vám dodáme, jsou naprosto kompatibilní a můžete si být jistí, že vám budou vyhovovat, ať používáte ISDN nebo i TCP/IP. Právě proto si nás oblíbilo mnoho lidí po celém světě a i vy můžete být snadno jedním z nich. Kontaktujte nás a na všem se s vámi dohodneme.

Spolupracujeme s profesionálem

Naše firma má ve své nabídce tak dobré videokonference i díky tomu, že naším partnerem je v tomto oboru celosvětová jednička, firma Polycom. Ta nabízí všem svým zákazníkům MCU servery té nejvyšší kvality a přesně takové vybavení a standarty, které chtějí a které jim přesně vyhovují. Proto pro vás máme v naší nabídce přesně to pravé i my.