Každá párty s námi bude jedinečná

Nechcete, aby vás zákazníci na jakékoli akci přehlédli? Díky párty stanům se vám podaří zaujmout obrovské množství klientů a díky tomu zaručeně prodáte přesně tolik, kolik budete chtít. Vyberte si podle svých potřeb Potřebujete malý stan 2×2 metry? Vyberte si Mitkotent Classic či Premium. Pokud potřebujete naopak zastřešit obrovský prostor, a to až 270 metrů […]

Nechcete, aby vás zákazníci na jakékoli akci přehlédli? Díky párty stanům se vám podaří zaujmout obrovské množství klientů a díky tomu zaručeně prodáte přesně tolik, kolik budete chtít.

Vyberte si podle svých potřeb

Potřebujete malý stan 2×2 metry? Vyberte si Mitkotent Classic či Premium. Pokud potřebujete naopak zastřešit obrovský prostor, a to až 270 metrů čtverečních, tak se spolehněte na jehlany. A kromě toho si u nás můžete užít také originálního stanu Dome anafukovacích stanů.

Hliník a polyester vám ušetří peníze

Zaručeně si nechcete každou chvíli kupovat nový stan, protože se ten starý rozbil. S námi se vám to nestane, protože na rozdíl od konkurence používáme při výrobě kvalitní hliník a polyester, tedy materiály, které toho vydrží hodně. Ze silného větru či deště už nebudete muset mít strach.