Kam pro letní dovádění?

Nechcete trávit léto doma, ale na dovolenou u moře chybí finance? Chcete plno zážitků, skvělé ubytování, pestré možnosti stravování a množství aktivit? Potom je pro vás, jako stvořené Máchovo jezero. Oblíbená dovolená pro děti i dospělé, seniory i partie mladých lidí. Možnost zajímavé letní dovolené, na kterou se mnoho rekreantů opakovaně vrací a nedá dopustit. […]

Nechcete trávit léto doma, ale na dovolenou u moře chybí finance? Chcete plno zážitků, skvělé ubytování, pestré možnosti stravování a množství aktivit? Potom je pro vás, jako stvořené Máchovo jezero. Oblíbená dovolená pro děti i dospělé, seniory i partie mladých lidí. Možnost zajímavé letní dovolené, na kterou se mnoho rekreantů opakovaně vrací a nedá dopustit. Krásná příroda a dokonalé koupání. Vše na dosah.

Blízko přírodě i vodě

Když se řekne léto, každý si představí vodu, koupání zmrzlinu a skvělou dovolenou. Kam letos pojedete, vy? Rádi byste strávili čas na území naší krásné vlasti? Potom přijměte pozvánku přímo do Libereckého kraje a přímo na Máchovo jezero. Dovolená, která chytne za srdce rodiny s dětmi, sportovce, ale i příznivce procházek krásnou přírodou.