Jsou vhodné do všech dílen a provozů

S našimi paletovými vozíky se setkátei ve všech dílnách a provozech. Stačí si vybrat ten správný typ, který se hodí právě do vaší dílny nebo provozu. Všechny mají nosnost do 3 000 kilogramů. V naší nabídce máme ty s nylonovými koly. Dají se jednoduše ovládat. Nylonová kola špatně snášejí nerovnosti a nečistoty. Proto tam, kde […]

S našimi paletovými vozíky se setkátei ve všech dílnách a provozech. Stačí si vybrat ten správný typ, který se hodí právě do vaší dílny nebo provozu. Všechny mají nosnost do 3 000 kilogramů. V naší nabídce máme ty s nylonovými koly. Dají se jednoduše ovládat. Nylonová kola špatně snášejí nerovnosti a nečistoty. Proto tam, kde se na podlahách vyskytují nerovnosti nebo nečistoty, nejsou vhodné.

Nabízíme je v několika typech

Našimi nejpreferovanějšími nízko zdvižnými paletovými vozíky jsou ty s pryžovými koly. Je to hlavně proto, že se dají využívat ve všech dílnách a provozech. Nevadí jim nerovnosti ani nečistoty na podlahách. Tlumí nárazy a snižují hluk. Mají však jednu nevýhodu a tou jsou čmouhy, které na podlaze zanechávají. Chcete-li je, můžete si je u nás kdykoliv objednat.