Jedeme do ZOO

Pražská zoologická zahrada láká v letním období stále více návštěvníků, kterým poskytuje nejrůznější množstevní i jiné slevy, tak aby mohli přijet i ve větším počtu s širší rodinou. Chtěli byste poznat její obyvatele i vy? Museli byste však přijet z větší dálky a tím pádem je pro vás nemožné učinit tuto prohlídku bez možnosti přespání […]

Pražská zoologická zahrada láká v letním období stále více návštěvníků, kterým poskytuje nejrůznější množstevní i jiné slevy, tak aby mohli přijet i ve větším počtu s širší rodinou. Chtěli byste poznat její obyvatele i vy? Museli byste však přijet z větší dálky a tím pádem je pro vás nemožné učinit tuto prohlídku bez možnosti přespání v hlavním městě?

Bez auta

Rádi bychom vám pověděli o možnosti, jak strávit dva i více dnů v hlavním městě České republiky, a přitom mít možnost se ubytovat tu v klidnější, tu rušnější lokalitě některé z našich poboček, zkrátka v některé ubytovně Praha. Auto můžete nechat klidně na odstavném parkovišti a do zoologické zahrady se vydat městskou dopravou, což je pro většinu lidí, kteří nejsou znalí zdejších dopravních poměrů, nejjednodušší.