Jaké u nás naleznete kategorie?

Svatební oznámení je prastarý symbol toho, že dáte všem na vědomí, že se budete brát. V naší nabídce Gold Press.cz si můžete vybrat z těchto kategorií: klasické, vintage, s vlastní fotografií, jednoduché klasické bílé nebo extravagantní barevné či s bohatým zdobením. Vaší fantazii se u nás meze nekladou, proto věříme, že si u nás […]

Svatební oznámení je prastarý symbol toho, že dáte všem na vědomí, že se budete brát. V naší nabídce Gold Press.cz si můžete vybrat z těchto kategorií: klasické, vintage, s vlastní fotografií, jednoduché klasické bílé nebo extravagantní barevné či s bohatým zdobením. Vaší fantazii se u nás meze nekladou, proto věříme, že si u nás vyberete k vaší spokojenosti.

Pomůžeme vám s přípravami

Samotné svatební oznámení je začátek pro přípravu dokonalého obřadu, hostiny a vůbec celého tohoto jedinečného dne. Proto vám k tomuto produktu nabízíme rovněž obálky, košíčky na výslužku, jídelní menu ve stejném stylu, aby se zachovala tématičnost a barevnost Za individuální podpory našich zkušených pracovníků se splní všechna vaše očekávání.