Jak funguje výbojka

Zajímá vás, na jakém principu fungují rtuťové výbojky z naší nabídky? U tohoto světelného zdroje je nejdůležitější přítomnost luminoforu. Je to z důvodu toho, že u tohoto zdroje je poměrně velké vyzařování UV záření. Právě luminofor dokáže energii tohoto vyzařování převést na světlo. Tento světelný zdroj dělíme na nízkotlaký a vysokotlaký. Využití je nejčastěji v […]

Zajímá vás, na jakém principu fungují rtuťové výbojky z naší nabídky? U tohoto světelného zdroje je nejdůležitější přítomnost luminoforu. Je to z důvodu toho, že u tohoto zdroje je poměrně velké vyzařování UV záření. Právě luminofor dokáže energii tohoto vyzařování převést na světlo. Tento světelný zdroj dělíme na nízkotlaký a vysokotlaký. Využití je nejčastěji v exteriéru. Můžeme je použít na parkovištích, v továrnách, pěších zónách, parcích nebo v průmyslových instalacích. A samozřejmě na dalších, vhodných venkovních místech. Tento světelný zdroj můžete využít nejen pro otevřený, ale i pro uzavřený typ svítidla.

Dvě značky

V naší nabídce najdete tento světelný zdroj hned od dvou celosvětově uznávaných značek. Jedná se o značky Philips a Osram. Tyto dvě značky jsou už mnoho let zárukou kvality. Vybrat si můžete z několika řad, ze které si každý vybere přesně takový typ, který se mu hodí. Všechny naše výrobky jsou vysoce kvalitní, spolehlivé a mají dlouhou životnost. Ceny, za které v našem obchodě nakoupíte, jsou opravdu velmi příznivé.