Hledáte kvalitní dveře

Kdo hledá kvalitní dveře Vlašim ze smrkového, dubového nebo bukového masivu, neváhá a obrátí se na nás. U nás najdete širokou nabídku tohoto sortimentu za skvělé ceny. Vše samozřejmě ve vysoké kvalitě. Jsme česká firma, která se zabývá zakázkovou výrobou. Jelikož je naší prioritou vaše spokojenost, nedělá nám problém vyrobit výrobky tak, aby byly přesně […]

Kdo hledá kvalitní dveře Vlašim ze smrkového, dubového nebo bukového masivu, neváhá a obrátí se na nás. U nás najdete širokou nabídku tohoto sortimentu za skvělé ceny. Vše samozřejmě ve vysoké kvalitě. Jsme česká firma, která se zabývá zakázkovou výrobou. Jelikož je naší prioritou vaše spokojenost, nedělá nám problém vyrobit výrobky tak, aby byly přesně podle vašich představ. Atypické požadavky podle vašeho návrhu pro nás nejsou překážkou. Poskytneme vám kompletní servis od zaměření přes výrobu, povrchové úpravy, zasklívání doplňky nebo kování. Samozřejmostí je doprava a kompletní montáž.

Vyberte si

Kdo chce nakoupit chytře, kvalitně a levně, vybere si z naší široké nabídky. Jsme přímí výrobci, takže známe každý kus, co vyrobíme. Proto vám dokážeme přesně poradit, co se bude hodit do vašeho interiéru. Neváhejte a obraťte se na nás, pokud budete mít jakýkoliv dotaz. Dále také realizujeme výrobu dřevěných oken, nábytku, kuchyní na míru a dalších výrobků podle vašeho přání. Také můžete navštívit naší vzorkovnu pro lepší inspiraci.