Elektronické cigarety

Díky koupi elektronické cigarety se Vám zlepší zdraví i finanční situace. E-cigarety SKYCIG vyrábí ve Velké Británii a jsou tam hodnoceny nejlépe z celého trhu, při nejmenším podle serveru www.smoking.com. Tato e-cigareta se vejde i do kapsy, protože je stejně velká, jako normální cigareta. Elektronické cigarety Elektronické cigarety SKYCIG se nemusí doplňovat nikotinovým roztokem […]

Díky koupi elektronické cigarety se Vám zlepší zdraví i finanční situace. E-cigarety SKYCIG vyrábí ve Velké Británii a jsou tam hodnoceny nejlépe z celého trhu, při nejmenším podle serveru www.smoking.com. Tato e-cigareta se vejde i do kapsy, protože je stejně velká, jako normální cigareta.

Elektronické cigarety

Elektronické cigarety SKYCIG se nemusí doplňovat nikotinovým roztokem a ani není potřeba údržby. Nikotinový roztok si můžete vybrat z mnoha vůní. Elektronické cigarety neobsahují více než 4 000 rakovinotvorných chemikálií, jako tabáková cigareta. Dostanete také přenosnou nabíječku s vestavěným akumulátorem, takže se nemusíte bát, že se e-cigareta stane nefunkční.

Prodlužte si život

SKYCIG šetří Vaše zdraví, ale také Vaši peněženku. Jedna krabička stojí přibližně polovinu oproti normálním cigaretám, pouhých 42 Kč.