Elektronická cigareta

Jste vášnivým kuřákem, ale Vaše rodina nebo přátelé nechtějí být obtěžováni škodlivým kouřem? Elektronická cigareta tento problém bezproblémově odbourá. Toto zařízení bylo vyvinuto i patentováno v Číně v roce 2006. Velkou výhodou pro lidi kolem Vás spočívá v tom, že nevychází žádný kouř, ale pouze pára. Elektronická cigaretaje u nás nabízena v mnoha příchutích. Prodáváme příchutě […]

Jste vášnivým kuřákem, ale Vaše rodina nebo přátelé nechtějí být obtěžováni škodlivým kouřem? Elektronická cigareta tento problém bezproblémově odbourá. Toto zařízení bylo vyvinuto i patentováno v Číně v roce 2006. Velkou výhodou pro lidi kolem Vás spočívá v tom, že nevychází žádný kouř, ale pouze pára.
Elektronická cigaretaje u nás nabízena v mnoha příchutích. Prodáváme příchutě od společnosti RITCHY a mezi příchutě patří meloun, banán, borůvka, cappuccino a také ostružina. Elektronická cigareta a náplně nejsou jedinými věcmi, které si u nás můžete zakoupit. Prodáváme také kožená pouzdra na krk nebo ocelové tkaniny.

I baterie

Kupte si u nás i baterie, které Vám umožní kouřit, kdekoliv chcete. Náplně prodáváme ve velikostech 10 a 30 ml.