Domácí výrobní postupy

Naše bezová šťáva se vyrábí za pomoci tradičních postupů, klasicky se lisuje z čerstvých plodů a uchovává se v originálním obalu. U sirupů zakoupených v sítích prodejen si musíte zvykat na polořídkou konzistenci a nevýraznou chuť. U našeho sirupu si můžete být jisti stoprocentní chutí a hustou konzistencí! Není přece nic krásnějšího, než věnovat českým surovinám péči, kterou […]

Naše bezová šťáva se vyrábí za pomoci tradičních postupů, klasicky se lisuje z čerstvých plodů a uchovává se v originálním obalu. U sirupů zakoupených v sítích prodejen si musíte zvykat na polořídkou konzistenci a nevýraznou chuť. U našeho sirupu si můžete být jisti stoprocentní chutí a hustou konzistencí! Není přece nic krásnějšího, než věnovat českým surovinám péči, kterou si zaslouží a vyrobit z nich něco jedinečného a originálního!

Žádné chemicky ošetřené náhražky!

Jak již bylo zdůrazněno, naše šťávy se vyrábějí poctivě a tradičně, a to samozřejmě znamená, že se dělají z kvalitních českých surovin, v tomto případě konkrétně z českých plodů. Nemusíte se tedy ničeho bát, po objednání tohoto produktu obdržíte zboží té nejvyšší kvality! Na spokojenosti zákazníka nám totiž velmi záleží!