Dokonalá světlený zdroj dnešní doby pro venkovní osvětlení

V dnešní době existuje opravdu velká řada nejrůznějších světelných zdrojů, ale pro venkovní osvětlení nenajdete lepší světelný zdroj, než je sodíková výbojka 400w, kterou naleznete v naší široké nabídce od těch nejlepších výrobců v tomto oboru, kteří se výrobou světelných zdrojů zabývají již po dlouhá léta a jejichž produkty jsou znakem vysoké kvality a spolehlivosti. […]

V dnešní době existuje opravdu velká řada nejrůznějších světelných zdrojů, ale pro venkovní osvětlení nenajdete lepší světelný zdroj, než je sodíková výbojka 400w, kterou naleznete v naší široké nabídce od těch nejlepších výrobců v tomto oboru, kteří se výrobou světelných zdrojů zabývají již po dlouhá léta a jejichž produkty jsou znakem vysoké kvality a spolehlivosti. Tento světelný zdroj, díky jeho kvalitám, najdete v dnešní době téměř v každém venkovním osvětlení od pouličních světel, přes osvětlení pěších zón, parků a parkovišť, po okolí budov, průmyslových zón, ale také třeba v osvětlení sportovních areálů. Ne nadarmo se o něm říká, že jde o nejúčinnější světelný zdroj.

Stačí si jen vybrat ten správný typ

Sodíková výbojka má samozřejmě hned několik výhod, díky kterým je tak velmi oblíbená. Tak v první řadě máte na výběr z různých paticí tedy závitů a tím pádem lze použít do každého typu svítidla. Největší výhodou je samozřejmě její dlouhá životnost, která může dosahovat až několik desítek tisíc hodin a dále její nízký příkon, díky kterému ušetříte na nákladech za elektrickou energii. Malým nedostatkem by mohla být její vyšší pořizovací cena, ale když si spočítáte, kolik ušetříte díky jejím výhodám, tak se tato investice vyplatí. V naší nabídce najdete i speciální model určený výhradně pro pěstování rostlin a celkově pro pěstitelství. Jinak u nás najdete všechny dostupné druhy, wattáže, patice a tvary za bezkonkurenční ceny.