Dětské palandy jsou stále na svém výsluní!

Mezi nejchytřejší řešení dětských pokojíčků patří palandy nad sebou. Většina rodičů využívá tohoto praktického prvku nejčastěji. Jakmile není možné udělat každému dítěti pokojíček zvlášť, nezbývá nic jiného, než mít dvě děti v jednom pokojíčku. Pak jsou dětské palandy opravdu praktickým a chytrým řešením prostoru. Dětské pokoje jsou tak hned prostornější! Různé variace, neotřelá atypičnost Nabízíme […]

Mezi nejchytřejší řešení dětských pokojíčků patří palandy nad sebou. Většina rodičů využívá tohoto praktického prvku nejčastěji. Jakmile není možné udělat každému dítěti pokojíček zvlášť, nezbývá nic jiného, než mít dvě děti v jednom pokojíčku. Pak jsou dětské palandy opravdu praktickým a chytrým řešením prostoru. Dětské pokoje jsou tak hned prostornější!

Různé variace, neotřelá atypičnost

Nabízíme různé variace dětských paland, které zaujmou svojí neotřelou atypičností. V dnešní době naleznete několik různých variací, které potěší nejen oko, ale i vaše dítka. Většina dětí tyto palandové variace miluje a chce je za každou cenu do dětského pokoje! Dokonce se pere o místo na hořejší palandě. Cítí se tam jako v úkrytu, do kterého mu jen tak někdo ulehnout nebo vniknout nemůže.