Děti, které bydlí s rodiči

Výhoda a nevýhoda v jednom, dalo by se říci, protože jde o různé druhy chápání těchto principů. Proto se také tento fakt může řadit jak do výhody, to na té první straně, tak do nevýhod. Protože zůstáváte bydlet u rodičů, bude se vám tam s nimi žít dobře, protože je znáte a budete se s penězi zřejmě dělit […]

Výhoda a nevýhoda v jednom, dalo by se říci, protože jde o různé druhy chápání těchto principů. Proto se také tento fakt může řadit jak do výhody, to na té první straně, tak do nevýhod. Protože zůstáváte bydlet u rodičů, bude se vám tam s nimi žít dobře, protože je znáte a budete se s penězi zřejmě dělit na půl, takže je to výhodné bydlení. Kdo má tu možnost, tak by ji zřejmě měl využít, protože jde z více hledisek o velice výhodné bydlení. Na všem se můžete domluvit a hlavně vás to finančně nezruinuje, protože jedete na půl a tak je to příjemnější, než platit v bytě nájmy, ještě poplatky za elektřinu, plyn, vodu a ostatní, takže vyjdete s penězi zřejmě lépe. Jenomže z druhého úhlu pohledu je to nevýhodné, protože se vám může zdát, že vám do něčeho mluví.

Samostatnost

Každý si může dělat, co chce a co uzná za vhodné, ale když s někým bydlíte, tak se neustále musíte něčemu podřizovat. Někdo to tak necítí a to je moc dobře, to pak máte jistě opravdu výborné bydlení a celkovou spolupráci, ale ten, kdo to tak cítí, se tam zřejmě nebude cítit zrovna nejlépe. Ještě že můžete poslat starší lidi, třeba na nějaké pobyty pro seniory, které mohou trvat třeba týden. Ne proto, abyste se jich na chvíli zbavili, ale proto, že jim chcete dopřát to nejlepší.