Chiptuning

Naši odborníci profesionálně optimalizují datové mapy v řídící jednotce vašeho vozidla, komplexně diagnostikují a změří nynější výkon na vlastní brzdě a poté ho vylepší a provedou chiptuning. Naše společnost Steinberger provádí tento úkon v nejvyšší kvalitě a technické úrovni V české republice! Všechny tyto úkony a chiptuning se uskutečňuje v naší zkušebně, kde se v pohodě […]

Naši odborníci profesionálně optimalizují datové mapy v řídící jednotce vašeho vozidla, komplexně diagnostikují a změří nynější výkon na vlastní brzdě a poté ho vylepší a provedou chiptuning. Naše společnost Steinberger provádí tento úkon v nejvyšší kvalitě a technické úrovni V české republice!
Všechny tyto úkony a chiptuning se uskutečňuje v naší zkušebně, kde se v pohodě a bez problému měří výkon a točivý moment automobilů! Celkový průběh i konečný stav se samozřejmě ukáže na počítači, a tak se zjistí rozdíly v řídící jednotce! Nakonec se výkon Vašeho auta vylepší!

My jsme jedničky!

Domluvte si u nás schůzku a přijeďte i se svým miláčkem na zkušební jízdu! Pouze u nás, díky naší počítačové technologii, můžete teprve dokonale zjistit a porovnat výkony automobilů! Uvidíte černé na bílém, jak se na tom Vaše auto je a provedeme chiptuning! Věřte nám, my Vám pomůžeme!