Aktuální informace denně

Baví Vás bílý sport natolik, že byste o něm chtěli vědět co nejvíce? Pak je Vám náš server plně k dispozici. Denně Vám můžeme nabídnout kvanta výsledků z různých turnajů. S tenisem on line budete vždy o krok vepředu. Zájemci se mohou dívat i na on line přenosy jednotlivých zápasů. Nezprostředkováváme je sice video přenosem, […]

Baví Vás bílý sport natolik, že byste o něm chtěli vědět co nejvíce? Pak je Vám náš server plně k dispozici. Denně Vám můžeme nabídnout kvanta výsledků z různých turnajů. S tenisem on line budete vždy o krok vepředu. Zájemci se mohou dívat i na on line přenosy jednotlivých zápasů. Nezprostředkováváme je sice video přenosem, ale i psaná forma je více než dostačující.

Dozvíte se více o hráčích

V našich článcích se ukrývá mimořádné penzum zajímavých informací o jednotlivých hráčích jak z České republiky, tak i ze zahraničí. Najdete zde rozhovory se světovými hvězdami i se začínajícími talenty. V těchto článcích se tak můžete dozvědět, jak začínali například Roger Federer, Serena Williams či naše tenistka Petra Kvitová. Mnozí možná budou překvapeni, jak tvrdé bylo se vypracovat až na vrchol žebříčku.