Aféra se zbraní

Pamatujete si ještě aféru, kdy došlo k vytištění modelu zbraně? Ano 3D tiskárna je tohoto schopna, ale má to ještě další pozadí, o kterém už bulvární noviny moc nemluvily. Máte doma soustruh? Myslím, že ho spousta lidí doma má, tedy těch co bydlí v domě a moc rádi něco vyrábí. A na soustruhu si celou […]

Pamatujete si ještě aféru, kdy došlo k vytištění modelu zbraně? Ano 3D tiskárna je tohoto schopna, ale má to ještě další pozadí, o kterém už bulvární noviny moc nemluvily. Máte doma soustruh? Myslím, že ho spousta lidí doma má, tedy těch co bydlí v domě a moc rádi něco vyrábí. A na soustruhu si celou zbraň vyrobíte jednodušeji a mnohem levněji. Ano je to tak.

Jak ochránit svět?

Každý průměrně zručný soustružník si vyrobí jakou součástku potřebuje a je to pak jen o šikovnosti a složení zbraně. Z toho už nikdo aféru neudělal. Na jednu stranu to byla obrovský reklama, ale také poškození výrobku mezi soukromými uživateli. Myslíme si, že tento vynález si najde své místo právě i mezi nimi. Tak nás navštivte a podívejte se, co můžeme nabídnout.